.

.

New
FFB1224EHE 12038 24V 0.75 НА 12CM

FFB1224EHE 12038 24V 0.75 НА 12CM

DEN 1003.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

За примерок кој треба вашата полнење. Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се добие враќање на парите или замена.
Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт. Ве молиме контактирајте со нас и го одбра најдобриот една. Во врска со инвентар кој се менува секојдневниот и зависи од вашата цел.Највисок квалитет
2. Било несреќи и одложувања или други проблеми предизвикани од страна на шпедитерот, ве молам прости што не можеме да ја преземе одговорноста. За гаранција ние им даде на еден месец за наплата или замена. Најдобра услуга
4.
Клиентот коментар :
1. Тоа ќе биде испорачуван DHL/Федекс /ТНТ/ UPS /EMS или други посебен начин. За цел процес : Ние ќе ви испратиме Proforma Фактура (термин на превозот, вкупен износ и така натаму) по примам делови листа.,Ltd
Адреса : N2 C099 ,Сонцето Азија 2 Eelectronic Пазарот ,Hua Qiang Bei,Futian Округ, Шенжен, Guangdong, Кина (Копно)
Skype : nica-xcx
ТЕЛ : +86-755 - 23959076
ФАКС : +86-755 - 23959076
Други Политики :
1. Предмети нормално ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по исплата потврди.

Детали

Стандард:
FFB1224EHE 12038 2
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
Продолжување Должина На Кабел:
1m
Номинална Струја:
Стандард
Број На Модел На:
FFB1224EHE 12038 24V 0.75 НА 12CM
Номинална Напон:
250V
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Места Број:
1
Свеж

Избор на клиенти