.

.

New
MU1238A-41B 51B 12CM 220V

MU1238A-41B 51B 12CM 220V

DEN 912.00
DEN 960.00

Стока
Достапно.

Било несреќи и одложувања или други проблеми предизвикани од страна на шпедитерот, ве молам прости што не можеме да ја преземе одговорноста.Највисок квалитет
2.Конкурентна Цена
3.pls контакт usanytime,
ако имате некои барања на нашите производи .
Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт. Треба да мора да плаќаат за сите трошоци на превозот.
Треба да се обрне внимание на ова :
3. За цел процес : Ние ќе ви испратиме Proforma Фактура (термин на превозот, вкупен износ и така натаму) по примам делови листа.,Ltd
Адреса : N2 C099 ,Сонцето Азија 2 Eelectronic Пазарот ,Hua Qiang Bei,Futian Округ, Шенжен, Guangdong, Кина (Копно)
Skype : nica-xcx
ТЕЛ : +86-755 - 23959076
ФАКС : +86-755 - 23959076
Други Политики :
1.
Клиентот коментар :
1.
Наплата & Замена :
1. Во врска со инвентар кој се менува секојдневниот и зависи од вашата цел.Добар квалитет
3. За гаранција ние им даде на еден месец за наплата или замена. Ако објектите се неисправни ве молиме да не известите во рок од 3 дена по пристигнувањето. Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се добие враќање на парите или замена. Ве молиме контактирајте со нас и го одбра најдобриот една. За MOQ која зависи од вашата цел.

Детали

Стандард:
Велика БРИТАНИЈА Приклучок
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Број На Модел На:
MU1238A-41B 51B 12CM 220V
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
Продолжување Должина На Кабел:
1m
Номинална Струја:
Стандард
Номинална Напон:
250V
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Места Број:
1
Свеж

Избор на клиенти