.

.

New
RDH5010B 5cm 5010 12v 0.16 2-жица со терминалот

RDH5010B 5cm 5010 12v 0.16 2-жица со терминалот

DEN 547.00
DEN 576.00

Стока
Достапно.

Брза Испорака
Корпоративната Визија :
1.Доволно снабдување
Испорака :
1. Треба да мора да плаќаат за сите трошоци на превозот. Било несреќи и одложувања или други проблеми предизвикани од страна на шпедитерот, ве молам прости што не можеме да ја преземе одговорноста.Добар квалитет
3. Најдобра услуга
4.Конкурентна Цена
3. За цел процес : Ние ќе ви испратиме Proforma Фактура (термин на превозот, вкупен износ и така натаму) по примам делови листа.
Клиентот коментар :
1. Ако објектите се неисправни ве молиме да не известите во рок од 3 дена по пристигнувањето. Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се добие враќање на парите или замена.,Ltd
Адреса : N2 C099 ,Сонцето Азија 2 Eelectronic Пазарот ,Hua Qiang Bei,Futian Округ, Шенжен, Guangdong, Кина (Копно)
Skype : nica-xcx
ТЕЛ : +86-755 - 23959076
ФАКС : +86-755 - 23959076
Други Политики :
1.Повеќето поволна цена
4. Ве молиме контактирајте со нас и го одбра најдобриот една.
Треба да се обрне внимание на ова :
3.Најдобра услуга
2. Ве молиме едноставно се врати за да нè за замена или враќање на парите, кога ќе се најде unperfected квалитетот предмети или тие не работат добро. Во врска со инвентар кој се менува секојдневниот и зависи од вашата цел. За примерок кој треба вашата полнење.
Наплата & Замена :
1.

Детали

Стандард:
RDH5010B
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
Продолжување Должина На Кабел:
1m
Номинална Струја:
Стандард
Број На Модел На:
RDH5010B 5cm 5010 12v 0.16 На
Номинална Напон:
250V
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Места Број:
1
Свеж

Избор на клиенти