.

.

New
4715SL-05W-B60 24V 1.20 НА

4715SL-05W-B60 24V 1.20 НА

DEN 1824.00
DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Предмети нормално ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по исплата потврди.
Наплата & Замена :
1.Конкурентна Цена
3. За гаранција ние им даде на еден месец за наплата или замена.Највисок квалитет
2. Тоа ќе биде испорачуван DHL/Федекс /ТНТ/ UPS /EMS или други посебен начин.Повеќето поволна цена
4.Доволно снабдување
Испорака :
1.Брза Испорака
Корпоративната Визија :
1. За примерок кој треба вашата полнење. Ако објектите се неисправни ве молиме да не известите во рок од 3 дена по пристигнувањето.Најдобра услуга
2.
Клиентот коментар :
1. За цел процес : Ние ќе ви испратиме Proforma Фактура (термин на превозот, вкупен износ и така натаму) по примам делови листа. Ве молиме контактирајте со нас и го одбра најдобриот една.
Контакт информации :
Име На Компанија : Жен Шен Се Кандидира Heng Xin Technology Co. Треба да мора да плаќаат за сите трошоци на превозот. Најдобра услуга
4. Еден месец за политика на враќање од пристигнувањето. Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се добие враќање на парите или замена.,Ltd
Адреса : N2 C099 ,Сонцето Азија 2 Eelectronic Пазарот ,Hua Qiang Bei,Futian Округ, Шенжен, Guangdong, Кина (Копно)
Skype : nica-xcx
ТЕЛ : +86-755 - 23959076
ФАКС : +86-755 - 23959076
Други Политики :
1. Ве молиме едноставно се врати за да нè за замена или враќање на парите, кога ќе се најде unperfected квалитетот предмети или тие не работат добро. За MOQ која зависи од вашата цел.

Детали

Стандард:
Велика БРИТАНИЈА Приклучок
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
Продолжување Должина На Кабел:
1m
Број На Модел На:
4715SL-05W-B60 24V 1.20 НА
Номинална Струја:
Стандард
Номинална Напон:
250V
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Места Број:
1
Свеж

Избор на клиенти