.

.

New
FD121225HB 12CM 12025 12V 0.46 НА 12CM 3-жица функција

FD121225HB 12CM 12025 12V 0.46 НА 12CM 3-жица функција

DEN 730.00
DEN 768.00

Стока
Достапно.

Треба да мора да плаќаат за сите трошоци на превозот.Добар квалитет
3.

Детали

Стандард:
FD121225HB 12CM 120
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Број На Модел На:
FD121225HB 12CM 12025 12V 0.46 НА 12CM
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
Продолжување Должина На Кабел:
1m
Номинална Струја:
Стандард
Номинална Напон:
250V
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Места Број:
1
Свеж

Избор на клиенти