.

.

New
5114N/12 24V 410MA 10W

5114N/12 24V 410MA 10W

DEN 1550.00
DEN 1632.00

Стока
Достапно.


Треба да се обрне внимание на ова :
3. Ве молиме контактирајте со нас и го одбра најдобриот една.
Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт. Ако објектите се неисправни ве молиме да не известите во рок од 3 дена по пристигнувањето. Предмети нормално ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по исплата потврди.Највисок квалитет
2.

Детали

Стандард:
Велика БРИТАНИЈА Приклучок
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Тип:
Продолжување На Контактот
Продолжување Должина На Кабел:
1m
Номинална Струја:
Стандард
Номинална Напон:
250V
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Број На Модел На:
5114N/12 24V 410MA 10W
Места Број:
1
Свеж

Избор на клиенти