.

.

New
ABS Црна Воздух Ionizer Ioniser Воздушни Негативни Anion генератор на Висок Излез за Автомобил Домашна Прашина & Чад Отстранување

ABS Црна Воздух Ionizer Ioniser Воздушни Негативни Anion генератор на Висок Излез за Автомобил Домашна Прашина & Чад Отстранување

DEN 126.00
DEN 209.76

Стока
Достапно.


Пакет Се Вклучени :
1* Ion Anion Генератор
Работи На Принцип :
Со користење на пулсот и вибрации на електрични Апарати,Пораст на оригиналниот низок напон на DC висок негативен притисок. Изработка на Употребата на СТРУЈА со висок напон на јаглерод четка совет да се произведуваат високо корона, емитира големи количини на електронски со голема брзина. Електроника не може да остане во воздух за долго време, па затоа,по реагираат со молекули на кислород во воздухот , негативни јони ќе се формира.
Спецификација :
1.Модел : XHJ-D05 FL
2.Име : Ion Anion Генератор
3.Влезен напон : DC 3-6 V
4.Излезен напон : -2~ -6 Kv DC
5.Моќ конектор : 2 Pin
6.Дадената област : 21 ㎡ -30 ㎡
7.Функција : Прашина & Чад отстранување
8.Боја : Црна
9.Големина (L*W*H) : 4.3 x 2.3 x 2.1 cm(прибл)
10.Материјал : ABS
11.Моќ Жици : Црвено(Позитивни electrode),Црна(Негативни electrode)

Детали

Број На Модел На:
XHJ-D05FL
Тип:
Прочистувач На Воздух Делови
Свеж

Избор на клиенти