.

.

New
Замена BDC58 Батеријата За Sokkia Вкупно Станица

Замена BDC58 Батеријата За Sokkia Вкупно Станица

DEN 2111.52

Стока
Достапно.


Замена BDC58 Батеријата За Sokkia Вкупно Станица Батерија Тип : Li-Ion Напон : 7.2 V Капацитет : 5200m Ah

Детали

Рамност:
0.1
Обликот:
коцка
Бренд Име:
RBIN
Број На Модел На:
BDC58
Агол Толеранција:
0.001
Димензија Толеранција:
0.001
Површина Квалитет:
10/5
Материјал:
Батеријата
Свеж

Избор на клиенти