.

.

New
8SEASONS 40PCs Мешани антички сребрен-боја Божиќ-Тематските Шарм Приврзоци Наоди (B02718)

8SEASONS 40PCs Мешани антички сребрен-боја Божиќ-Тематските Шарм Приврзоци Наоди (B02718)

DEN 96.00
DEN 112.32

Стока
Достапно.


За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.8 mm Дебелина :
конверзија : 1 инч = 25. Овие предмети се меша со 10 шарм,ќе добиете 4 за секоја шарм.0393 инчен Колор Антички Сребрен Количина ќе добиете 40 на овој објект во листата цена Дел Не.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .

Детали

Пол:
Жените
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B02718
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти