.

.

New
Бесплатен Превозот на Големо 25*15mm Антички Бронза Цвет Легура pendant конектор Наоди Додатоци 30 парчиња(JM499)

Бесплатен Превозот на Големо 25*15mm Антички Бронза Цвет Легура pendant конектор Наоди Додатоци 30 парчиња(JM499)

DEN 237.60

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
JM499
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Растенијата
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Големина:
25*15mm
боја:
античкиот бронза
Количина:
30 парчиња
Облик/Шема:
Цвет
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти