.

.

New
КИНЕСКИ СТАРИОТ рачно производство ИЗДЛАБИ ЖОЛТА Jades ЗМЕЈ PENDANT/ Бесплатен Превозот

КИНЕСКИ СТАРИОТ рачно производство ИЗДЛАБИ ЖОЛТА Jades ЗМЕЈ PENDANT/ Бесплатен Превозот

DEN 456.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUKENI
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
AA
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти