.

.

New
дланка природен камен Приврзоци гест Мешани Мода Накит мажите шарм pendant за накит одлуки 12pcs/многу бесплатен превозот

дланка природен камен Приврзоци гест Мешани Мода Накит мажите шарм pendant за накит одлуки 12pcs/многу бесплатен превозот

DEN 1055.52

Стока
Достапно.

Големина за : 40mm*35mm*8мм Боја : Мешана Боја Материјал : Природен Камен MOQ : 12 PCS 1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
palm12
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
YWMZCN
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Дланка
is_customized:
Yes
боја:
мешани
Материјал:
природен камен
Свеж

Избор на клиенти