.

.

New
паун со цвеќиња во внатрешноста Itailian lampwork murano стакло ѓердани приврзоци рачно изработени модни jewerly висока мода накит

паун со цвеќиња во внатрешноста Itailian lampwork murano стакло ѓердани приврзоци рачно изработени модни jewerly висока мода

DEN 7624.80

Стока
Достапно.


Нашата Служба за корисници Ако не сте задоволни, ние не сме среќни.Пакет е изгубен, прекината, или украдени пред да стигне до вас
2. Превозот - Вашата цел се доставени од страна на професионални курир
Вкупно Цел вредноста Цел Цел>$150 Превозот метод Сингапур воздух mail услугата(Trackable) * DHL, Fedex, EMS, или не други комерцијални изразат компанија * Комерцијални експресна услуга е обично се користи за клиенти во САД, Канада, Европа, Австралија и Јужна Америка. И вашата исплата ќе се објавени за нас откако ќе ги примите и среќни со вашата нарачка. Посетете ја нашата продавница да видите повеќе : Големи Редовни Акции, Како ние пакет за вашата цел предмети се добро заштитени од меур торба и надворешниот картон. Вашето купување се целосно заштитени од Aliexpress. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате со нас во секое време ако имаш било прашање или проблем. Shining Story Мода Накит трговија на големо - Посетете ја Нашата Продавница Shining Story е специјализирана трговија на големо евтини модни накит.
Ние обезбедуваме брза услуга кога ќе се соочи со проблем. Ние гарантираме за одговор во рок од 1 работен ден. : -) Сите ние имаме наведени бои во акции.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Mup2263yh5
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
сребро позлатен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти