.

.

New
Природни Рачно резбани Кинески Hetian Jade Pendant - Зелена Jade Врежан Буда Среќната Амајлија Приврзоци Ѓердан

Природни Рачно резбани Кинески Hetian Jade Pendant - Зелена Jade Врежан Буда Среќната Амајлија Приврзоци Ѓердан

DEN 619.20

Стока
Достапно.


Нашите Работното време (од понеделник до петок) :
Пекинг Време : 08 : 00-18 : 00
Вашингтон Time : 20 : 00-06 : 00
Лондон Time : 01 : 00-11 : 00
Canberra Time : 10 : 00-20 : 00
. Така, ве молиме да не постојано зделка, повредени чувства тоа devalued. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Надоместокот ќе биде ограничена до конечната продажба цена . Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање. Целокупната природна товар жад, поддршка преиспитување, лажни изгуби десет!
F riendly Совети : Различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разликата, различноста вредности. Емералд вредност не може да се оценува.
Фабриката Штекер, големопродажната цена на продажба директно на коминтенти, елиминирање на средно линкови, така што нема профит смарагд. Купувачот мора да плати за круг патување превозот надомест. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Политика на враќање : Купувачот мора 15 дена не постои ризик за наплата на гаранција по стока приемот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Целосна наплата со исклучок на превозот цена по имам примен објект и се врати.
Смарагд Jade Привезоци ,Мода Шарм,Испрати За Девојка Или Сопруга,им Даде на Вашиот Љубовник Изненадување,Бесплатен превозот.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Бренд Име:
TJP
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
џаспер
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Обликотшема:
Слика
Број На Модел На:
YPX-00030
Свеж

Избор на клиенти