.

.

New
Нова мода човек ѓердан, од не ' рѓосувачки челик парфем шишиња ѓердан со , челик боја, црна, 3 боја pendant ѓердан

Нова мода човек ѓердан, од не ' рѓосувачки челик парфем шишиња ѓердан со , челик боја, црна, 3 боја pendant ѓердан

DEN 264.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
N16528
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Свеж

Избор на клиенти