.

.

New
AMYA Накит Цвет 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Lockets Слободни Влошки

AMYA Накит Цвет 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Lockets Слободни

DEN 137.00
DEN 268.80

Стока
Достапно.


Oorders обработени навремено по плаќање vertification
Pls се сигурни дека точно за адресата.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Превозот
Ние нудиме на светот превозот иако Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL,Fed Ex.
EMS 5-10days за повеќето од contries
e Packet 7-25 работни дена за САД.AMYA Накит Цвет 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Lockets Вклучуваат 10pcs Влошки
Како Pictuer Шоу

Со Слободен 10pcs Перат Замена Влошки ↓
Забележи
5.
4 Нашите пакување
5.
DHL/Федекс/ТНТ 3-5days да повеќето земји. Плаќања
Ние прифаќаме Зачувам. Повратни информации е многу важно за нас
Мора да контактирате со нас во 7days откако ќе се добие стоката, ако било unsatisfy.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Packet ако бесплатен превозот.
Уплатата треба да се изврши во рок од 7days пред цел аукција затворање. По продажбата и повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите .
Ние би сакале да ги реши сите проблеми. Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат, особено за време на периоди или во климата временските услови.
Pls пријателски остави позитивни feeback.Ако ви се цел на многу различни брзо видови иако компанија,како што се DHL, Fed EX, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
30мм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AMYA
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти