.

.

New
100-Уникатен 1 Buc Шарм Сребро Позлатен Мрачно Се Зголеми Црвено Оникс Меч Во Облик На Pendant За Подарок Шарм Накит

100-Уникатен 1 Buc Шарм Сребро Позлатен Мрачно Се Зголеми Црвено Оникс Меч Во Облик На Pendant За Подарок Шарм Накит

DEN 139.00
DEN 182.40

Стока
Достапно.

com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ви благодариме за секој клиент. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали. За било какви прашања, се чувствуваат слободни да побарате од нас пред да ја купите. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас. По 25 дена, ако сеуште не сте го добиете вашиот предмети, ве молиме e-mail мене, па јас може да го реши ситуацијата побрзо.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.4 mm=1 инч, 5carats=1 грам
Ве молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика. Ако навистина не може да го прифати нашиот пратката политика,ве молиме двојно размислете пред да купите.
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
Белешки
Нашето време на испорака е нормално 15 до 25 дена, но затоа што тоа е рамно меѓународни воздухопловната, понекогаш тоа може да биде одложен малку или исчезнати.
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Unbranded
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
меч во облик на
is_customized:
Yes
Метали Тип:
сребро позлатен
Свеж

Избор на клиенти