.

.

New
година Мода висококвалитетни природни Зелени Aventurine куршум облик на приврзоци шарм за накит одлуки 12pcs/многу големо слободни

година Мода висококвалитетни природни Зелени Aventurine куршум облик на приврзоци шарм за накит одлуки 12pcs/многу големо

DEN 600.00
DEN 667.20

Стока
Достапно.


Тиркизна Големина : 40mm*10мм
Материјал : природни Зелени Aventurine
MOQ : 12 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
fanren
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
куршум
Свеж

Избор на клиенти