.

.

New
РЕТКИ Тибет сребро пломба шкорпија ѓердан pendant жена е многу добар бесплатен превозот

РЕТКИ Тибет сребро пломба шкорпија ѓердан pendant жена е многу добар бесплатен превозот

DEN 592.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.

Се надеваме дека ќе соработуваме со вас и во иднина.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUKENI
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Ахат
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА
Свеж

Избор на клиенти