.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS 0.75 Сребрена позлатен Cabochon Settings Pendant Коцки слика рамка Круг Flatback A15018SP

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 50PCS 0.75 Сребрена позлатен Cabochon Settings Pendant Коцки слика рамка Круг Flatback A15018SP

DEN 557.00
DEN 618.72

Стока
Достапно.


МОДЕН FLATBACK
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 0.75" INSIDED ГОЛЕМИНА
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 50 PCS
БОЈА : СРЕБРЕНА ПОЗЛАТЕН
МАТЕРИЈАЛ : ЦИНК ЛЕГУРА МЕТАЛ
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
A15018SP
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
50pcs
превозот метод:
воздухопловната
превозот надомест:
слободни
превозот време:
10-20days
Гем Боја:
Сребро.
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти