.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10PCS Сребрена Плоча Мазна Срцето Locket Pendant 42x40mm #20405

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 10PCS Сребрена Плоча Мазна Срцето Locket Pendant 42x40mm 20405

DEN 561.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


МОДЕН LOCKET PENDANT
ОПИС :
ГОЛЕМИНА : ПРИБЛ 42 X40 X10 MM
КОЛИЧИНА : ВКУПНО 10 PCS
БОЈА : СРЕБРЕНА ПОЗЛАТЕН
МАТЕРИЈАЛ : МЕСИНГ
ПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА
1. 100 % Задоволството Загарантирана
Ако не сте задоволни со предмети за било која причина,ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail или да ни остави порака преку Trademanager ,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.
2. Превозот и ракувањето со
ние нудиме ЕМС DHL ТНТ и воздухопловната превозот услуга и превозот надомест е според тежината на пратката.
DHL ЕМС ТНТ експрес сервис обично треба 5 до 7 работни дена да пристигнат.
Воздухопловната потребни 10 до 20 дена да пристигнат.
3 . Начин на плаќање
Ние прифаќаме зачувам western union и банкарски трансфер.
4 . Повратни информации
ние сме вид и искрен продавач. и се надевам дека секој нашите клиенти ќе уживаат во нивниот шопинг од мојот Aliexpress продавница . ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена. и ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации. Ви благодариме.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Број На Модел На:
#20405
Функција:
Расположение Tracker
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Метали Тип:
Дувачкиот
квалитет:
Бренд Нови
Количина:
10pcs
превозот метод:
воздухопловната
превозот надомест:
слободни
превозот време:
10-20days
реден број:
#20405
Гем Боја:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Срцето
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти