.

.

New
3 КОМПЈУТЕР Чоколадо Браун Бисер Сребро S Кристал Pendant Ѓердан жена е многу добар бесплатен превозот

3 КОМПЈУТЕР Чоколадо Браун Бисер Сребро S Кристал Pendant Ѓердан жена е многу добар бесплатен превозот

DEN 960.00
DEN 1010.40

Стока
Достапно.


Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Со совршен стил,убав дизајн, прекрасна изведба, тоа е навистина ретка уметнички дела и во вредност од собирање!!! Тоа е во добра состојба. И ќе добиете одговор во рок од 24 часа.Доколку ви се допаѓа нашата содржина(s) или имате било какви прашања со нив, ве Молиме контактирајте ме пред вашата понуда. Нашите merchandises се со висок квалитет и нашата компанија е секогаш да се смета како сигурен и одговорен еден од нашите клиенти. Ако ви се допаѓа Кинеската култура, ве молиме да не ја пропуштајте оваа точка.
Ако имате било какви проблеми кога ќе добиете вашите производи, ве Молиме контактирајте со нас без да се двоуми во рок од 3 дена. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на прашања
Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни (1 или 3 ѕвезди) повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.Се разбира, ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве Молиме испратете го врати објектот во рок од 14 дена .
Ние appreceate вашата ѕвезда позитивни повратни информации
Забелешка :
Ние се обидуваме се потрудиме да ги задоволиме нашите клиенти.
Напомена :
Јас сум бизнисмени во Пекинг кина,Како што знаете,културата на Кинески 5,000 години историја содржи inestimable историјата и културата на сите вештини,Па занает уметност има долга историја,Сега занает мажите го користат античките техника да созд убави и се прашувам занает вештини како што се жад,накит и сребро резба и камени артефакти,Сите од нив се симбол на среќни нес и среќни,па тие се вреди да се соберат! Сега тоа време јас ќе ви покажам еден исклучителен и прекрасен богатство!!! Од photoes, можете да видите, тоа е многу добро.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Бренд Име:
LUKENI
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Сребро,Сребро Позлатен
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
BB
Свеж

Избор на клиенти