.

.

New
долго 34 вистински 7-8мм Црниот Бисер Ѓердани earring подарок

долго 34 вистински 7-8мм Црниот Бисер Ѓердани earring подарок

DEN 912.00
DEN 959.52

Стока
Достапно.


Вистински Multicolor Бисер Жолта jade pendant 18" Ѓердан превозот бесплатно Вистински Multicolor Бисер Жолта jade pendant 18" Ѓердан превозот бесплатно

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LUKENI
Обликотшема:
Месечината
Стил:
Тренди
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА
Приврзоци Тип:
Круг
Свеж

Избор на клиенти