.

.

New
MY0507 Freeform Неисечени Браун Кварц Точка Pendant Шарм, Кристално Јасно Ѓердан Pendant со Златна Боја на Капа и Спасување

MY0507 Freeform Неисечени Браун Кварц Точка Pendant Шарм, Кристално Јасно Ѓердан Pendant со Златна Боја на Капа и Спасување

DEN 1090.00
DEN 1147.20

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Опис
Точка Законик :
MY0507
Материјал :
Кристално
Боја :
Браун
Големина на :
Околу 30мм долго
Пол :
Унисекс
Плаќање :
Т/T/western union/visa/master/трансфер
Испорака :
Epacket/DHL/Федекс/UPS-от
Пакување :
Секој објект пакување со една OPP вреќа
Производот Се Покаже
Превозот начин
1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
S ervice
1. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Можете да не контактирате преку trademanager, оставете порака на aliexpress или ни е-мејл. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на вас.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MARUCOL
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
MY0507
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти