.

.

New
Чиста рака врежан guanyin pendant Две стил шарм мушка string ѓердан може да изберете машки стил

Чиста рака врежан guanyin pendant Две стил шарм мушка string ѓердан може да изберете машки стил

DEN 2317.00
DEN 2726.40

Стока
Достапно.

дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
Превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности.Случаен испорака.Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии. пред да плаќаат со цел,ќе мора да ги Следат овој конвенции :
1)Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок. Според владеењето на Саудиска Арабија, лична карта е да мора да се направи царинење.
За Превозот :
Ние сме доверлив и искрен. 35 mm широк.
Нормално превозот време за многу земја е 25 - 45 работни дена( Русија Аргентина 45-70 работни дена и Бразил 70-90 работни дена)
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу е многу важна за нас.
И ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
(прирачник за мерење, податоците ќе има една мала разлика, ве молиме да примите вид преовладуваат)
Природни jade чиста прирачник скулптура. Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро.
Се применуваат подарок прилики::
Родендени, валентин, денот на вљубените подароци, подароци, подароци, патувања спомен, свадбена церемонија, вработен benefi ts, свеченото отворање, деловни подароци, промотивни рекламирање, на јубилеј
Спецификација за производ
Pendant висока 55 mm.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Гроздобер
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
11634
Обликотшема:
Слика
Материјал:
Jade
Име на производ:
Чиста прирачник скулптура природни Бурма jade guanyin pendant
Потекло на стоката:
Кина
Текстура:
Jade
Производ Во Боја:
Како што е прикажано на слика
Стоковните Стил:
Шарм машки стил
Производ големина:
Pendant висока 55 mm. 35 mm широк.
Стоковните производство:
Чиста рачно изработени
Површината техника:
Рачно полирање
Производ пакување:
индивидуални пакување
Се применуваат подарок прилики:
Родендени, валентин, денот на вљубените подароци, партија,
Свеж

Избор на клиенти