.

.

New
Моден Аниме Наруто Ѓердан Ѓердан Морнар Месечината Божиќ Подароци ноќта на Вештерките Mandala Кошарка Фудбал Месечината Ѓердан Облаци DIY

Моден Аниме Наруто Ѓердан Ѓердан Морнар Месечината Божиќ Подароци ноќта на Вештерките Mandala Кошарка Фудбал Месечината Ѓердан

DEN 76.00
DEN 108.96

Стока
Достапно.


Вашето задоволство, нашите извршување!.
** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,,Money gram и други како што е подолу.
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
** Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.

Детали

Бренд Име:
Meirenpeizi
Број На Модел На:
XL0467
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Месечината
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
како Слика
Компатибилност:
како Слика
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Должина:
44+4.5cm
Пакување:
OPP вреќа
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадба
Материјалните добра:
Легура
Големина:
2.8*3.8cm
Тежина:
13g
место или потекло:
yiwu
Име:
Одг Инспириран ѓердан
Свеж

Избор на клиенти