.

.

New
Топла Продаде Трендовски Накит Приврзоци Пурпурна Оган Опал Печат Сребро Фантастични Модни Накит Pendant за Жените OPS613A

Топла Продаде Трендовски Накит Приврзоци Пурпурна Оган Опал Печат Сребро Фантастични Модни Накит Pendant за Жените OPS613A

DEN 310.00
DEN 383.04

Стока
Достапно.

Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка. Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст. Три Животната Средина Позлатен
5.
Само prong поставување со рака!
1. Мерење на должина,тогаш се circomference.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам .
Чекор 2 .
Чекор 3 . Секој стил се тестира ,и да го положат
4. Ние само нудиме врвен квалитет на накит
3.
Чекор 1 .
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ayowei
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
OPS613A
Quelity:
Висок
Повод:
Годишнина, Подароци, Партија,други
Гем Боја:
Виолетова
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925,печат
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Pendant Големина:
20X30mm
Pendant тежина:
4.33 g
Поставување Тип:
Prong поставување
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти