.

.

New
трговија на големо 100pcs/многу 10*17mm бакар метал Месинг остава шарм filigree обвива конектори diy Додатоци накит наоди

трговија на големо 100pcs/многу 10*17mm бакар метал Месинг остава шарм filigree обвива конектори diy Додатоци накит наоди

DEN 313.00
DEN 348.48

Стока
Достапно.

Големина : 10*17mm
Материјал : метал позлатен (како на сликата покажува)
боја : како на сликите покажуваат
можеме да ви понудиме услуга dropshipping
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.

Детали

Метална боја:
бронза позлатен, сребро позлатен, досадна сребро, пиштол црна, злато, злато се зголеми
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
SexeMara
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
2387
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти