.

.

New
Уникатен Злато Пердув Pendant Ѓердан Деликатна Мажите и Жените Титаниум Челик Феникс Пердув Ѓердан во Облик на Пердув

Уникатен Злато Пердув Pendant Ѓердан Деликатна Мажите и Жените Титаниум Челик Феникс Пердув Ѓердан во Облик на Пердув

DEN 298.00
DEN 298.08

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
LEADTOP 1974
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Пердув
Број На Модел На:
LP1010
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Pendant боја:
Сребро и злато
Pendant Големина:
48mm*18mm
Pendant тежина:
5.5 g
синџир боја:
Сребро и злато
синџир големина:
60см
синџир тежина:
10g
Синџир широк:
2.5 mm
Место на Потекло:
DongGuan Кина
ласерски engrave:
Добредојде
Свеж

Избор на клиенти