.

.

New
SL029 Тибетската 925 Sterling Silver Mantras Мажите Pendant Гроздобер Непал OM MANI PADME HUM Кул Момчиња Амајлија Pendant

SL029 Тибетската 925 Sterling Silver Mantras Мажите Pendant Гроздобер Непал OM MANI PADME HUM Кул Момчиња Амајлија Pendant

DEN 815.52

Стока
Достапно.


Слика :
Опис :
Материјал : Стерлинг сребро 925
Димензии : Должина : 3cm Ширина : 0.6 см
Pendant Доаѓаат со Синџир
Модел : OM MANI ПОДЛОГА МЕНЕ ПОТПЕВНУВАМ
Шопинг Совети :
*Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги стави во Еден шопинг количка, и изберете ја Истата превозот начини, на овој начин, ќе треба да плати само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Повратни информации :
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет! Повеќе За Производот

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
13000029
Бренд Име:
SexeMara
Обликотшема:
Круг
Стил:
Гроздобер
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Тибетската 925 сребрен pendant
Материјал:
фунта сребро 925
Должина:
3cm
Ширина:
0.6cm
Шема:
OM MANI PADME HUM
Потекло:
Непал
Свеж

Избор на клиенти