.

.

New
Топла Продажба Природен Камен Јавуваа Пирамида Pendant Со Црна Кожа Ѓердан Накит За Жените DZ0116b

Топла Продажба Природен Камен Јавуваа Пирамида Pendant Со Црна Кожа Ѓердан Накит За Жените DZ0116b

DEN 191.04

Стока
Достапно.

добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
За било какви причини, не сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме да ги јасни слики за нас и ние ќе ве контактираме во Рок од 24hours соодветно. Ве молиме Поддршка на нас, ние не треба тоа да се движи напред.
18 часа достапни на интернет.
Ве молиме контактирајте со нас за решение прво, наместо создавање на спор или да даде негативни повратни информации кога ги Добиете Накит предмети да се најде скршени или не се во добра состојба, погрешно количина или погрешно доставени Предмети дури и за задоцнување на Пратката, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ве молиме да се разбере, многу се надвор од Контрола, но ние ќе се обидеме најдобро да се Направи тоа подобро.
Топла Продажба Природен Камен Јавуваа Пирамида Pendant Со Црна Кожа Ѓердан Накит За Жените
Модел : DZ0116b
Трговија на големо и најголемиот Дел цел
Трговија на големо и најголемиот дел цел прифатени, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас.
ROYALBEIER Дизајн
Исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен Накит работи.
Ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации. Ние ќе се врати наскоро, кога на должноста и во рок од 6 часа во текот на ноќта поради временската Разлика.
Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со нашата накит предмети, ве молиме не двоумете се да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
DZ0116b
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
ROYALBEIER
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Објектот:
pendant ѓердан
Материјал:
природен камен
боја:
како Слика
Обликот:
Пирамида
За:
жени/мажи/унисекс
Тежина:
10g
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метал Тип:
Бакар
Синџир должина:
45см
Свеж

Избор на клиенти