.

.

New
MY0183 Зелена Кварцен Кристал Aventurine Рог Tusk Pendant со Чисто Злато Боја на Капа и Спасување за Изработка на Накит

MY0183 Зелена Кварцен Кристал Aventurine Рог Tusk Pendant со Чисто Злато Боја на Капа и Спасување за Изработка на Накит

DEN 760.00
DEN 799.68

Стока
Достапно.

Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на вас. Можете да не контактирате преку trademanager, оставете порака на aliexpress или ни е-мејл.Понекогаш транзит време ќе биде подолго поради лошите временски услови, царина и други причини.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
Опис
Точка Законик :
MY0183
Материјал : Aventurine
Боја :
Како Слика
Големина на :
Околу 30мм
Пол :
Унисекс
Плаќање :
Т/T/western union/visa/master/трансфер
Испорака :
Epacket/DHL/Федекс/UPS-от
Пакување :
Секој објект пакување со една OPP вреќа
Производот Се Покаже
Превозот начин
1.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MARUCOL
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
MY0183
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
рог
Свеж

Избор на клиенти