.

.

New
(Min.цел 10$ микс) YUTENG 5pcs Врежан Црвен Камен Хексагонални Pendant Мушка 32x8x8mm KB07

(Min.цел 10$ микс) YUTENG 5pcs Врежан Црвен Камен Хексагонални Pendant Мушка 32x8x8mm KB07

DEN 291.00
DEN 364.32

Стока
Достапно.

(Min.цел 10$ микс) YUTENG 5pcs Врежан Црвениот Џаспер Хексагонални Pendant Мушка 32x8x8mm KB07
Објектот спецификите
Парична казна или Мода : Fashio
Предмет Тип : pendant
Место на Потекло : Guangdong Кина (Копното
is_customized : Да
Материја : Црвениот Џаспер
Објектот Дијаметар : 32x8x8mm КОЛИЧИНА : 5pcs Пакет
Сите накит ќе биде внимателно спакувани
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Плаќање & Испорака&испорака
Превозот : Хонгконг воздух mail , DHL, EMS, UPS-от, Fed Ex, итн.
Време на испорака : во 2-3 дена
Доколку купите повеќе од едно време во мојата продавница, ние ќе ја испрати преку UPS или DHL, или ЕМС за да можете слободно. повеќе брзо и безбедно за вас !
Објектот Тежина : 0.1-0.2(kg) (1 g=5 кт)

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
YUTENG НАКИТ
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
KB07
Метали Тип:
Црвениот Џаспер
Обликотшема:
Хексагонални
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Материјал:
Црвениот Џаспер
Големина:
32x8x8mm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти