.

.

New
Трговија на големо 100PCS Круг Кристал Кристал Легура Шарм Сребрен Тон Метал Хривнија Ѓердан Телефон Синџир Keyring Pendant Шарм

Трговија на големо 100PCS Круг Кристал Кристал Легура Шарм Сребрен Тон Метал Хривнија Ѓердан Телефон Синџир Keyring Pendant Шарм

DEN 648.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.

99 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо најновите 30pcs 15*14mm симпатична животно овци масло капка хривнија накит шарм DIY злато на ѕвонење позлатен метални легури DIY шарм US$ 17.
Ако не сте satisfiedwith предмети ќе нареди, ве молиме контактирајте
нас пред да замине негативни повратни информации.
Сите слики биле зеде со себе,Боја може да се разликува малку се должи на
осветлување & флеш користи во photographyor проширување на фотографијата или подесувања
на компјутерски монитори.99 /многу
парчиња / многу
Микс од бои 50pcs/многу 11*16mm мода кул крстот форма накит.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот најновите кристал цвет девојка pendant шарм DIY хривнија накит легура шарм метал нафта капка круг глеѓ шарм US$ 22.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 30pcs 25*20mm круг врежан метален накит шарм Кристал rhinestones отвори животинско овци легура diy хривнија шарм US$ 22.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот Дното заградата ретро chrysanthemum цвет коса додатоци Flatback 30pcs глеѓ хривнија накит diy метал шарм US$ 20.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот микс 30pcs емајлирани легури на метал шарм 16mm мрежа стереоскопски тркалезна форма масло капка хривнија накит шарм US$ 20.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот 50pcs бисер core пролет цвет легура хривнија DIY шарм Enamled метален накит флорални масло капка keyring шарм US$ 20.99 /многу
парчиња / многу
Најголемиот дел Најновите модни Effiel Кула Форма легури на метал хривнија шарм со трендафил цвеќе круг бисер декорација Накит DIY шарм US$ 18.99 /многу
парчиња / многу
Бесплатен Превозот 25*20 MM масло капка јазол лак бисер накит шарм злато на ѕвонење позлатен глеѓ diy хривнија легури на метал шарм US$ 21.00 /многу
парчиња / многу
Бесплатен превозот нови 30pcs 23*14mm мачка очи камен отвори легура хривнија шарм трговија на Големо злато на ѕвонење позлатен лим diy накит шарм US$ 17.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
realyK·S
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
масло се откажат од легиран шарм
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
diy накит
Компатибилност:
diy накит
Метали Тип:
Легура
боја:
како ваш избор
Материјал:
Легура
Обликот:
како слика
Количина:
100pcs
Пакување:
100pcs/торба
is_customized:
Yes
PS:
посебни количина за некои дизајни е во ред
Големина:
околу 6*8мм
Свеж

Избор на клиенти