.

.

New
Нордиска Викинг Секира Pendant не ' Рѓосувачки Челик Накит Црна Панк Моторни Biker Pendant Черепот Мажите Pendant трговија на Големо SWP0387

Нордиска Викинг Секира Pendant не ' Рѓосувачки Челик Накит Црна Панк Моторни Biker Pendant Черепот Мажите Pendant трговија на

DEN 141.60

Стока
Достапно.


STYLEJEWELRYS
Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик Накит
W о нерѓосувачки челик топката линк синџир дебелина 2.4 mm.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Бренд Име:
STBZCXH
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
SWP0387
Обликотшема:
axe
Големина:
29*41mm
Свеж

Избор на клиенти