.

.

New
925 Sterling Silver Pendant Ѓердани Животното Елен Главата Шарм За Трендовски Девојка Жените накит за Подарок за Партија со Синџир

925 Sterling Silver Pendant Ѓердани Животното Елен Главата Шарм За Трендовски Девојка Жените накит за Подарок за Партија

DEN 564.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!
.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.
100% 925 Sterling Silver pendant Ѓердани Животното Елен Главата Шарм За Трендовски Девојка Жените накит за Подарок
Опис 100% нов и висок квалитет на Најдобра Цена, со Висок Квалитет, Брза Испорака Метал : 925 Фунта Сребро Синџир Должина : 18"
*** Во Aliexpress систем, постојат само 26 земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Функција :
1)Материјал : метал како discription
2 )Боја : како на сликата прикажани
3)Пакет : Пакет на објектот со кутија за накит
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
DR00030R
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Приврзоци Тип:
Solitaire
Сертификат Број:
DJ CH
Бренд Име:
DJ CH
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Главниот Камен:
Никој
Место на Потекло:
Кина (Копно)
кориснички:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
925 Sterling silver
Синџир должина:
18
Certificate Type:
Никој
Печат:
s925
Повод:
Секојдневно носење / Партија
Свеж

Избор на клиенти