.

.

New
година Мода Накит Whirligig 2PAC Pendant Ѓердан од Злато Хип-Хоп за Мажи Плима Бренд за Накит Ѓердан Со 80см Синџир Bling

година Мода Накит Whirligig 2PAC Pendant Ѓердан од Злато Хип-Хоп за Мажи Плима Бренд за Накит Ѓердан Со 80см Синџир Bling

DEN 361.00
DEN 392.64

Стока
Достапно.

com Fed Ex 3-8 дена www. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $150, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или Aramex превозот услуга. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по добивањето на врати производот. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш.com
Испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.cn DHL 3-8 дена www. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца. Пост Воздух Mail на Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.net/en/ EMS 5-15 дена www. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
2 Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.net/en/ e Packet 7-20 дена www.
Накит Одржување
Избегнувајте хемикалии за да се Избегне бања Избегне пот се Избегне несреќа полетување кога се спие Чисти со мека крпа Запечатени складирање Separ
За Повратни Информации
1.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Метални Легури
Број На Модел На:
NA118
Бренд Име:
AGOOD
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Стил:
Канцеларија/кариера
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Цинк Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
ѓердан
Ѓердан Тип:
pendant ѓердан
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Геометриски
Бисер Форма:
Совршено Круг
Пол:
Унисекс
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти