.

.

New
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>> Топла ААА Природен камен Ѓердан Malachite Круг Монистра 12mm 18

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ>> Топла ААА Природен камен Ѓердан Malachite Круг Монистра 12mm 18

DEN 553.00
DEN 691.20

Стока
Достапно.

Ние ќе рефундирање
сите пари со исклучок на превозот надомест откако ќе се добијат производи.
2) ве Молиме да ги споделите со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.
Повратни информации
1) Вашата повратна информација е многу важно за нас.
Време на испорака можат да бидат различни, особено за време на максималните периоди на работа.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно!
Добредојдовте да се Направи трговија на Големо и Пад Брод !!
ние може да се комбинираат брод цена за вас!
Превозот
1) Обично ние испрати пакет преку Кина Пост Воздух . Време на испорака како следново :
2) Забелешка : Сите налози ќе бидат испратени во рок од 1-2days кога исплата потврди.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ѓердан
Обликотшема:
Круг
Приврзоци Тип:
Solitaire
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Олово-метални Легури
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти