.

.

New
Долго Голема Париз Сина Topas Жената Свадба 925 Сребрен Pendant 55x42mm

Долго Голема Париз Сина Topas Жената Свадба 925 Сребрен Pendant 55x42mm

DEN 1319.52

Стока
Достапно.

Опис : Лице Pendant : 55x42 мм или 2.2x1.6 инчи
Скапоцен камен големина : 18x13, 9x7, 5x4mm
Третман : Загрева
Јасност : АКО да VVS Други : Домот, едноставно и?убава! Сјај : Привлечни Плаќање :
Јас го прифаќам Зачувам
Превозот :
Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн. Тоа обично ќе се земе 7-14 работни дена да пристигнат.
Се враќа :
Јас го прифаќам се враќа без било каква причина по купувачи ги добиете во рок од 14 дена. Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба и никогаш не носи.
ПОВРАТНИ информации
Како и секогаш, ви благодариме за вашата поддршка. Јас ќе продолжи да се направи повеќе уникатен накит и да се обезбеди најдобра услуга за сите. Јас сум за фер и лесно да зборувате. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации со сите предмети. Ако се чувствувате незадоволни со некоја од моите производи или услуга, ве Молиме контактирајте ме и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. Ве молам не ме остави ништо негативно, netural и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. одговара.
Најдобри Желби,
She Crown

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SheCrown
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Свеж

Избор на клиенти