.

.

New
природни опал камен pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Среќа голема круг tassel жените подарок накит

природни опал камен pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Среќа голема круг tassel жените подарок

DEN 3992.00
DEN 4752.00

Стока
Достапно.


природни опал камен pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant тренди Ѓердан Среќа голема круг tassel жените подарок накит
Природни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката. Се надевам дека ќе можат да го разберат нас добро,ви благодарам!
главната скапоцен камен : natura l опал , камен Големина : 1p10*10 mm,
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ние ќе ви даде 925 сребрен ѓердан како подарок за да одговара на pendant.
Постојат 40cm и 45см на должината, ве молиме да ни кажете кои должина ви се допаѓа.
Инаку ние ќе default за да ја испратите 45см должина.
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Детали

Гем Боја:
Јасно
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
SC
Бренд Име:
URORU
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Certificate Type:
CNAS
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
dzj2766
боја:
Транспарентна
Главната Скапоцен Камен:
природни опал
Метал Тип:
925 Sterling silver
Страна Камен:
цирконот
Свеж

Избор на клиенти