.

.

New
Етанол молекула ѓердан - Хемија подарок - Алкохол молекула pendant слободни брод 12pcs/многу

Етанол молекула ѓердан - Хемија подарок - Алкохол молекула pendant слободни брод 12pcs/многу

DEN 804.00
DEN 1236.96

Стока
Достапно.


Опис на производот Етанол молекула ѓердан
е изработен од легура плоча 18 K и сребро и злато се зголеми
големина : 18*41mm
12pcs/многу
.
Деликатни мода накит ќе ве потсетам на вашата најдобра пријателка и убавина меморија!
Забелешка : ако имате било какви прашања,можете да ме контактирате во секое време,ако ви треба мојата помош,јас ќе дадам се од себе за да ви помогнат.Јас ќе се обезбеди најдобра услуга и највисок квалитет за вас. Можете да мало,трговија на големо,капка превозот,изберете. Над 200$ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС

Детали

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
DANGGAO
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
P790
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Функција:
Среќен
Свеж

Избор на клиенти