.

.

New
Кристал Двојно Срцето 316L не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Diffuser Locket Магнетни Amoratherapy Етерично Масло Автомобил Diffuser Lockets Слободни Подлога

Кристал Двојно Срцето 316L не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Diffuser Locket Магнетни Amoratherapy Етерично Масло Автомобил Diffuser

DEN 1053.00
DEN 1108.32

Стока
Достапно.

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! Кристал Двојно Срцето 316 L не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Diffuser Locket Магнетни Amoratherapy Етерично Масло Автомобил Diffuser Lockets Слободни Подлога

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Melone Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Повик За Потсетникот
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
PLL1102
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Тип:
Парфем Locket Pendant
Обликот:
Круг
боја:
Сребро.
locket големина:
35mm
Употреба:
DIY Locket Pendant За Подарок
Свеж

Избор на клиенти