.

.

New
Рог Форма Pendant Отвори Кристал Кристал Шарм DIY Накит Ѓердан Pendant Мода Накит Изјава

Рог Форма Pendant Отвори Кристал Кристал Шарм DIY Накит Ѓердан Pendant Мода Накит Изјава

DEN 212.00
DEN 282.24

Стока
Достапно.

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални,остатокот assuredthat ние се реши проблемот на најдобар начин.
Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака. Ако добиете и како нашите предмети,позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Како на барање на купувачот.
Испорака Метод : Кина, воздухот пост, Epacket, EMS, DHL
1.
Име : Шарм Ѓердан Pendant
Количина : 1 PC
Тежина : 50g
Големина : 65*65mm
Материјал : Кристал
Ако имате било какви проблеми и сакате да видите вистински предмети пред превозот,pls контактирајте ме . Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Задоволството На Клиентите :
Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние ќе ги искористиме за безбедност картон за да ги заштити производите од избегне било каква штета во испорака.
Како и да е,у имате било какви проблеми,u, исто така, можете да контактирате со мене, јас сум многу подготвен да им помогне на у.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Превозот Термини :
Превозот Време : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по вашата исплата потврди.Кога пратката се испраќаат надвор,можете да ги пратите на вашиот парцела во рамките на 5-10 дена.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dankaishi
Материјал:
Кристал
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YLD-50006
Обликотшема:
рог
Pendant Големина:
65*65mm
is_customized:
Yes
Погодна прилика:
Партија,Патување
Свеж

Избор на клиенти