.

.

New
Високо Квалитетни Зелени Pendant Ѓердан Круг Мир Тока Pendant Ѓердан Мода Мажи Жени Љубовникот Камен Накит

Високо Квалитетни Зелени Pendant Ѓердан Круг Мир Тока Pendant Ѓердан Мода Мажи Жени Љубовникот Камен Накит

DEN 191.52

Стока
Достапно.

Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење. Ќе Случаен Испорака.
Услови : 100% Нови
Материјал : Зелена Малајски Jade.Ние Брод на Светот
2.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас на прво време, ние ќе се потрудиме да послужи за вас! 4. Ви благодарам многу!
2.Ако имате било какви прашања ,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативни повратни информации, ние ќе обезбедиме најдобро решение
2.Ние Прифаќаме Alipay Тука.
Враќање:
1.
Големина на(Приближно) : Дијаметар од 25mm; Дебелина 8мм ( 1mm=0.Ние зависи од вашето задоволство да успее, па повратни информации е од исклучително значење
за нас, ве молиме пост добар фидбек нас, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така. На jade е од Природни Минерални, па таму се справувам Волна и Мраз Попуштат, Но не влијаат на носење и уживање.Поради фотографија технологија некои слики може да биде малку различен од чевли во Боја, ве молиме да ги преземе jade дека сте примиле како стандард
Повратни информации :
1. Превозот Следење на Број Ќе Датотека во Редоследот По кои се Испраќаат, Можете Да ги Пратите на тоа.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, ве Молиме да се разбере.
Напомена :
Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред.Welcom на Мојата Продавница
Име : Високо Квалитетни Зелени Малајски Jade Pendant Ѓердан Круг Мир Тока Pendant Ѓердан Мода Мажи Жени Љубовникот Jade Накит.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
MLYDZ-002
Бренд Име:
XUANXIANGYUYE
Метали Тип:
Никој
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Стил:
Романтични
Свеж

Избор на клиенти