.

.

New
2 Бои, Праска Срце Облик Легура Лебди Locket Со Розова Шарм Стакло Locket Pendant За Жените Ѓердан 10pcs

2 Бои, Праска Срце Облик Легура Лебди Locket Со Розова Шарм Стакло Locket Pendant За Жените Ѓердан 10pcs

DEN 404.00
DEN 424.80

Стока
Достапно.

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ! 2 Бои, Праска Срце Облик Легура Лебди Locket Со Розова Шарм Стакло Locket Pendant За Жените Ѓердан 10pcs Цинк легура лебди lockets за вашиот љубезно изборот

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Melone Накит
Број На Модел На:
45984
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Пол:
Жените
Материјал:
цинк легура кристал
Облик/Шема:
Срцето
Накит Тип:
Лебдечки Шарм Lockets
Големина:
About 32mm
Употреба:
DIY Ѓердан За Жена
боја:
микс
Pendant тип:
лебдечки locket pendant
Свеж

Избор на клиенти