.

.

New
5sets/многу 15mm половина круг стаклена купола поставување на метална база капа поставено стакло шишенцето pendant накит од стакло свет шише ѓердан приврзоци

5sets/многу 15mm половина круг стаклена купола поставување на метална база капа поставено стакло шишенцето pendant накит од стакло

DEN 281.00
DEN 312.00

Стока
Достапно.


5sets/многу 15mm половина круг стаклена купола поставување на метална база капа поставено стакло шишенцето pendant накит од стакло свет шише ѓердан приврзоци Големина на Стаклена купола : За 15mm , 15mm послужавник, 6mm метал капа На сет : Една чаша свет , една база , без додатен Материјал : Стакло купола со бакар метални наоди Белешки : Тие се полу-готови производи , ќе треба DIY со лепак Нашата продавница веб-страница :
Pls Забелешка : 1.Сите се рачно изработени , Па малку различни, еден по еден е неизбежна.4 mm
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.па можно е да има малку деформација понекогаш.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки., мал меур и така натаму,pls да го знаете пред да го плаќаат,ви благодарам. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Конверзија : 1 инч=2.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SexeMara
Број На Модел На:
15mm
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Свеж

Избор на клиенти