.

.

New
бесплатен превозот!!! 10 колекции ---30x20mm чисто Стакло Cloche Купола со антички бронзена боја наоди

бесплатен превозот!!! 10 колекции ---30x20mm чисто Стакло Cloche Купола со антички бронзена боја наоди

DEN 662.00
DEN 735.36

Стока
Достапно.


со синџир 1set=1pcs 30x20mm стакло свет +1pcs база +1pcs капа+ 1pcs 70chain
без синџир 1set= 1pcs 38x25mm стакло свет+1pcs база + 1pcs капа
синџири longth : за 70cm
Горенаведените предмети се продаваат со стаклено шише шишенцето,метал капи,но без било кутии или додатоци во внатрешноста.
Може да се стави нешто ви се допаѓа внатре ,како што се мини суво цвеќе,среќа бисери ,природни камења,школки и фенси шарм или она што некогаш сакате да стане вашиот посебни дарови на своите љубовници и пријателите..

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Стакло
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
30x20mm
Бренд Име:
пченка цвет
боја:
античкиот бронза
Свеж

Избор на клиенти