.

.

New
Домот Ангел квалитет циркон pendant висока јачина полирање + позлатен вистинско злато pendant

Домот Ангел квалитет циркон pendant висока јачина полирање + позлатен вистинско злато pendant

DEN 221.00
DEN 235.20

Стока
Достапно.

Материјал : ААА одделение циркон + зелена бакар Бренд : Чинг Hing Површината на производот : висока јачина на полирање позлата навистина platinum + Циркон Производ : Ice циркони, циркони боја, капка : 9 MM * 13 MM Големина : 20mm * 20mm Пакување : OPP вреќа. Синџирот хотели 1 : сите делови на употребата на еколошки месинг, доведе содржини за да се задоволат барањата на меѓународните стандарди 2 : сите циркон ААА одделение циркон 3 : злато и платина се користи во electroplating, со користење на никел слободни позлата, против алергија.

Детали

Метална боја:
Platinum Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
Pendant53
Свеж

Избор на клиенти