.

.

New
2 ПАРЧИЊА--KONMAY 7.0 mm Чили Пиперка Голем Ѓердан Pendant со Природни Камења Inlayed-PED01

2 ПАРЧИЊА--KONMAY 7.0 mm Чили Пиперка Голем Ѓердан Pendant со Природни Камења Inlayed-PED01

DEN 471.36

Стока
Достапно.

Без Наплата се нудат. Нашиот систем ќе ја напуштат повратни информации автоматски откако ќе се плати. Ние го цениме вашиот позитивен фидбек. Со наддавање ќе се договорат за да се разбере оваа изјава. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации.
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од денот на приемот, ние ќе се замени со нова.
Ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, ве молиме слободно контактирајте со нас , ние не се обиде да одговори што е можно побрзо. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек на задоволство на објектот. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање. Поради временската зона разлика, ве молиме овозможи 12~24 часа за да се добие вашите e-mail пораки, одговори.
Ние, исто така може да обезбеди изразат пост од страна на EMS(5-8 дена) или DHL ( 3-8 дена).0 мм , за тасев биле кожа хривнија одлуки Облик : Проверете на Сликата
Пред да конкурираат : ве Молиме имајте во предвид оваа слика е приказ на објектот ќе добиете. Бојата или модели на примен објект може да се разликува малку да ја фотографијата(а) прикажан подолу. :
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи
Производ Функција :
Количина : 2 Поставува
Материјал : Алуминиумски
Предмети Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Тиркизна,Црвена,Зелена,Бела,Сина,Розова Дупка Големина : Прибл 7.

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
PED01
Обликотшема:
Чили пиперка во облик на
Големина:
7.0mm
боја:
Тиркизна,Црвена,Зелена,Бела,Сина,Розова
Материјал:
Бакар
Свеж

Избор на клиенти