.

.

New
Ainicin 10pcs Кралска Сина Боја Фацетирани Геометриски Облик 12x25mm Pendant За Мода Жените Накит Одлуки Наоди

Ainicin 10pcs Кралска Сина Боја Фацетирани Геометриски Облик 12x25mm Pendant За Мода Жените Накит Одлуки Наоди

DEN 2382.00
DEN 2561.28

Стока
Достапно.


Опис
Фацетирани Кристал Pendant
Големина
13x24 mm
Matrials
Кристално
Количина
10pc Pendant
Ние нудиме 925 Фунта Сребро Синџир и бакар синџир .
Ве молиме изберете различни синџир .
Опис
Фацетирани Кристал Pendant
Големина
16 x 26mm
Синџир Matrials
925 Фунта Сребро , Бакар
Количина
1pc ѓердан

Детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро,Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
Ainicin
боја:
Сина
Материјали:
Кристално
is_customized:
Yes
Синџир должина:
18 инчи
Свеж

Избор на клиенти